sobota, 16 stycznia 2016

nowy rok, nowa ja?Wraz z rozpoczęciem nowego roku takie zdanie możemy zobaczyć pod ogromną ilością postów, zdjęć na facebooku czy instagramie.

Osobiście jestem zdania, że praca nad sobą, niezależnie od tego, czy jest to doskonalenie naszego wyglądu czy charakteru, powinna odbywać się przez cały rok.  Większość z nas wraz z nowym rokiem ma zapał i chęć do zmian, ćwiczeń, zdrowego trybu życia, spełniania swoich pasji, marzeń.
Ze swojego doświadczenia wiem, że coroczne pisanie "postanowień" kończy się u mnie głównie tylko pisaniem.. Uważam więc, że myślenie "w nowym roku zmienię to to i to" jest błędne! Jeśli chcemy coś w naszym zmienić w naszym życiu, to owszem - nowy rok jest na to doskonałą porą, ale... taką jak każda inna! Coś lepszego dla siebie możemy zrobić tak samo 1 stycznia jak i 14 listopada i nie widzę w tym żadnej różnicy.

Więc jeśli czujesz, że chcesz zmienić coś w swoim ciele, wyglądzie, odżywianiu, zachowaniu, stylu! Zapisać się na siłownię, zdać na prawo jazdy, zmienić kolor włosów, poprawić wyniki w nauce czy nauczyć się jeździć konno - zrób to DZISIAJ! Nie ma chyba nic wspanialszego od spełniania się, swoich marzeń i robienia tego, co naprawdę się kocha. :) 

Życzę Wam wszystkim, aby TEN rok był dla Was wspaniały, żeby wszystkie Wasze marzenia spełniły się, żebyście nie marnowali ani jednej minuty, zawsze dążyli do celu i nie przejmowali się porażkami!
♥♥♥7 komentarzy:

 1. I znów jesteś, pewnie,że Cię pamiętam, lubię Twojego bloga i Twoje posty :)

  Tak to prawda, najlepiej zacząć tu i teraz, nie ma co czekać na idealna chwilę bo ciężko będzie nam ja.znaleźć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia !

  www.izabielaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. to spinamy poślady i walczymy o swoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na ten rok nie mam żadnych postanowień :)

  http://londonkidx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie tak! Nie ma co odkładać na później :* :) ale masz śliczne włoski!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się :D Każdy dzień jest dobry, by coś zmienić, a nie tylko ,, od Nowego Roku " :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne posty.Pozdrwaiam Serdecznie i zapraszam na mojego bloga wkoii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz, każdy czytam. :) Jeśli podoba Ci się mój blog, możesz dodać mnie do obserwowanych. Proszę, nie spamuj tym, żebym weszła na Twojego bloga i tak to zrobię! :)